Ubytovanie

Vstup do WELLNESS a večera pre dvoch

Vstup do WELLNESS a večera pre dvoch

Po náročnom týždni Vám dobre padne oddych vo wellness centre a po ňom zaženiete hlad pri chutnom jedlo v krásnej reštaurácií...

Penzióny Romančina, Polianka, Skalka

Resort Levočská Dolina poskytuje ubytovanie v 4 budovách – penzióny Polianka, Romančina, Skalka – penzióny v blízkosti hlavnej budovy a penzión SKI (priamo pod lyžiarskym svahom). Celková kapacita ubytovania je 74 lôžok.

Romančina, Polianka a Skalka sú tri samostatné penzióniky, ktoré sú v bezprostrednej blízkosti hlavnej budovy. Medzi Poliankou a Romančinou sa nachádza altánok s vonkajším posedením a krbom, vhodný pre usporiadanie grilovačky či varenie kotlíkového guľášu.

Vnútorné vybavenie

Každý z penziónov má kapacitu 16 pevných lôžok a 4 prístelky. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, televízorom a samozrejmosťou je prístup na WIFI. Na prízemí sa nachádza spoločná kuchynka (riady, príbor, chladnička, mikrovlnka, umývačka riadu). V izbách č. 1-4 a 7 sa nachádzajú dve pevné lôžka, izby č. 5 a 6 majú dve pevné lôžka a jednu prístelku. Poslednou izbou je apartmán s dvomi pevnými lôžkami a dvoma prístelkami. V apartmáne sa okrem sociálneho zariadenia, TV a pripojenia na WIFI nachádza aj kuchynka, krb a balkón.Fotogaléria


Stravovanie

Resort Levočská Dolina ponúka možnosť stravovania v útulne zariadenej bezbariérovej reštaurácií Relax Centrum s kapacitou maximálne 70 osôb. Reštaurácia sa nachádza pár metrov od penziónikov Polianka, Romančina a Skalka. Jej súčasťou je detský kútik a terasa s výhľadom na okolitú prírodu. Služby reštaurácie môžu využiť nielen ubytovaní hostia (raňajky, polpenzia, plná penzia), ale aj široká verejnosť.