Ubytovanie

Tajomstvá Levočských vrchov zo sedla e-biku

Tajomstvá Levočských vrchov zo sedla e-biku

Ponúkame Vám ubytovanie na 2 alebo 3 noci s polpenziou a prenájom elektrického bicykla (2 noci = 1 deň na elektrobicykli, 3 noci = 2 dni na elektrobicykli). Okrem toho od nás získate cyklomapu a 20%-nú zľavu na využitie našich wellness služieb...

Dependance Romančina, Polianka, Skalka

Resort Levočská Dolina poskytuje ubytovanie v 4 budovách – Dependance Polianka, Romančina, Skalka – penzióny v blízkosti hlavnej budovy a Dependance SKI (priamo pod lyžiarskym svahom). Celková kapacita ubytovania je 105 lôžok.

Romančina, Polianka a Skalka sú tri samostatné penzióniky, ktoré sú v bezprostrednej blízkosti hlavnej budovy. Medzi Poliankou a Romančinou sa nachádza altánok s vonkajším posedením a krbom, vhodný pre usporiadanie grilovačky či varenie kotlíkového guľášu.

Vnútorné vybavenie

Každý z penziónov má kapacitu 28 lôžok vrátane prísteliek. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, televízorom a samozrejmosťou je prístup na WIFI. Na prízemí sa nachádza spoločná kuchynka (riady, príbor, chladnička, mikrovlnka, umývačka riadu). V izbách č. 1-4 a 7 sa nachádzajú dve pevné lôžka a jedna prístelka, izby č. 5 a 6 majú dve pevné lôžka a dve prístelky. Poslednou izbou je apartmán s dvomi pevnými lôžkami a tromi prístelkami. V apartmáne sa okrem sociálneho zariadenia, TV a pripojenia na WIFI nachádza aj kuchynka, krb a balkón.Fotogaléria


Stravovanie

Možnosť stravovania v štýlovej reštaurácii, umiestnenej vedľa Dependance-ov Romančina, Polianka a Skalka. Ubytovaným hosťom tu naservírujeme stravu podľa požiadaviek – od samostatných raňajok až po plnú penziu.