Bicyklovanie

Tajomstvá Levočských vrchov zo sedla e-biku

Tajomstvá Levočských vrchov zo sedla e-biku

Ponúkame Vám ubytovanie na 2 alebo 3 noci s polpenziou a prenájom elektrického bicykla (2 noci = 1 deň na elektrobicykli, 3 noci = 2 dni na elektrobicykli). Okrem toho od nás získate cyklomapu a 20%-nú zľavu na využitie našich wellness služieb...

Bicyklovanie

Okolie resortu je poprepletané značenými cyklistickými trasami. V súčasnosti sa v Levočských vrchoch a priľahlom okolí nachádza viac ako 280 km cyklotrás rôznej náročnosti (žltá, zelená, modrá, červená).
Viac informácií o možných cyklo výletoch do okolia nájdete na: http://www.vitajtecyklisti.sk/cyklotrasy/17-spis.html

Resort Levočská Dolina ponúka záujemcom o cykloturistiku okrem požičiavania horských bicyklov a elektro bicyklov aj širokú škálu služieb – poskytnutie náradia na jednoduché opravy bicyklov, pumpy, náhradné diely, možnosť umytia a očistenia bicykla, úschova bicyklov, pranie oblečenia, dobíjanie bateriek na e-biky a mnohé ďalšie.

Na zapožičanie máme pripravených 20 horských bicyklov pre dospelých, 3 detské horské bicykle a 6 e-bikov značky SCOT. Bicykle požičiavame spolu s prilbami, malou kapsičkou na drobnú opravu a v prípade potreby sú k dispozícií aj detské sedačky.

V prípade záujmu o cyklopobyt, skupinový cyklovýlet či požičanie bicyklov si viac informácií môžete prečítať na našej stránke: https://levocskadolina.sk/aktivity/aktualne-akcie-a-podujatia/cyklisti--vitajte!- 

Ak sa chcete dozvedieť o cyklotrasách v okolí niečo viac, určite budú pre Vás zaujímavé tieto odkazy:
https://www.mtbiker.sk/clanky/8995/objavte-krasy-levoce-pomocou-znacenych-cyklotras.html
https://www.mtbiker.sk/clanky/9138/cykloturistika-vlevocskych-vrchoch.html


Zoznam cyklotrás (prebraté)


Fotogaléria

Bicyklovanie