Kongres, školenia, firemné akcie, svadby

 Domov -> Naše služby -> Kongres, školenia, firemné akcie, svadby
Naplánujte si Vaše školenie, kongresy, svadbu alebo rôzne oslavy s nami. V príjemnom prostredí Levočských vrchov v rezorte, ktorý spája komfort, možnosť rôznych aktivít, či už letných alebo zimných, ale aj technickú vybavenosť strediska a štýlovú reštauráciu.

Ponúkame miestnosti pre 10-80 osôb. Postaráme sa o servis aký si budete priať. Komunikácia s jednou osobou, ktorá zabezpečí všetko podľa Vašich prianí a bude Vám stále k dispozícii. Vďaka nášmu širokému portfóliu, vieme vyhovieť všetkým Vašim prianiam.

Konferencie, ubytovanie, stravovanie a aktivity všetko na jednom mieste.

Zážitky, ktoré spravia aj školenie zábavným.

Individuálny prístup, ku každej príležitosti a požiadavkam klienta.

Svadba ako nezabudnuteľný zážitok, pečenie zákuskov a kompletný servis, aj toto všetko Vám vieme zabezpečiť, tu u nás v príjemnom prostredí Levočských vrchov.

Teambuildingy už viac nebudú len nudnou povinnosťou. V REZORTE LEVOČSKÁ DOLINA sa postaráme aby sa stali nezabudnuteľným zážitkom. Odmeňte vašich zamestnancov či kolegov relaxom vo wellness centre, adrenalínom na svahu alebo biokúpalisku. Zabezpečíme pre Vás vybavenie a zorganizujeme lyžiarske preteky, požičiame bicykle alebo poskytneme bowlingové dráhy len tak pre zábavu.
Vybavenie konferenčných priestorov (bezplatne):

  • WiFi internet
  • plátno
  • ozvučenie
  • dataprojektor
  • flipchart
  • video + TV + DVD prehrávač